ЛАСКАВО ПРОСИМО!

Раді вітати Вас
на сайті Центру дитячо-юнацької творчості Дніпровського району міста Києва!

Центр дитячо-юнацької творчості - багатопрофільний позашкільний навчальний заклад, який охоплює такі напрямки роботи: художньо-естетичний, декоративно-прикладний, туристсько-краєзнавчий, дозвіллєво-розважальний.

Сторінка ЦДЮТ у Facebook i канал YouTube

Основні виховні завдання центру полягають в забезпеченні потреб особистості в самореалізації, підвищенні інтелектуального, духовного, фізичного, емоційного рівня вихованців шляхом їх участі у різних видах творчої діяльності; формуванні соціально-значущих інтересів молоді, національної самосвідомості і громадської активності; сприянні професійному самовизначенню, володіння народними ремеслами, участі у культурному житті суспільства, стимулювання творчого самовдосконалення дітей та молоді.

В закладі створені всі умови для гармонійного розвитку особистості, її творчого та інтелектуального потенціалу в вільний від навчання час, задоволення потреб молоді у професійному самовизначенні, пошуку, розвитку і підтримки юних талантів і обдарувань.

Гуртки центру працюють за такими напрямками:

  • хореографія (народна та сучасна).
  • естрадний вокал.
  • театральне мистецтво.
  • музичне мистецтво.
  • образотворче мистецтво
  • декоративно-прикладне мистецтво (кераміка, декоративний розпис, писанкарство, витинанка, соломоплетіння, м'яка іграшка, бісероплетіння, квілінг, рукоділля, нетрадиційні та комбіновані техніки).
  • туризм.

Детальну інформацію про колективи шукайте на сторінках сайту!

ЦДЮТ - дім, де зігріваються серця.

ЦДЮТ Дніпровського р-ну у телепередачі "Світ особистості"

Дякуємо EDUkIT за наш сайт!

Питання? Відповідь!

Питання відсутні
Задайте Ваше питання
Для того, щоб задати питання на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.