Галереї "Педагогічний колектив (фото)"

Методисти

- Коренева Світлана Іванівна

- Давиденко Наталія Миколаївна

- Білецька Наталія Вікторівна

- Безчастна Анастасія Олександрівна,

- Харченко Яна Вікторівна

Звукорежисери:

- Сагаловський Олексій Євгенович,

- Пічкур Роман Васильович.

Керівники гуртків

- Балджи Олена Олександрівна - Народний художній колектив ансамбль народного танцю "Дніпряночка"

- Балась Максим Сергійович - гурток "Туристів-краєзнавців"

- Божок Світлана Володимирівна - Народний художній колектив театр хореографічних мініатюр "Цвіт папороті"

- Божок-Осіпкова Ганна Володимирівна - Народний художній колектив театр хореографічних мініатюр "Цвіт папороті"

- Буднік Тетяна Миколаївна - Народний художній колектив ансамбль сучасної хореографії "Мрія"

- Бернацька Наталія Віталіївна - Зразковий художній колектив ансамбль танцю "Сувенір"

- Валинкевич Оксана Мколаївна - Народний художній колектив ансамбль народного танцю "Дніпряночка"

- Вєріна Ірина Сергіївна - арт-майстерня "Намалюю щастя"

- Гулик Вікторія Сергіївна - Зразковий художній колектив вокальний ансамбль "Намистечко"

- Гутник Віра Степанівна - гурток "Рукоділля" (НХК "Слов'яни-арт")

- Дворко Валентина Петрівна - Народний художній колектив театр хореографічних мініатюр "Цвіт папороті"

- Дуднік Тетяна Олександрівна - гурток "Туристів-краєзнавців"

- Єршова Оксана Володимирівна - гуртки "Бісероплетіння", "М"яка іграшка" (НХК "Слов'яни-арт")

- Єськова Олена Василівна - арт-майстерня "Намалюю щастя" (НХК "Слов'яни-арт")

- Зайцева Олена Дмитрівна - гурток гри на фортепіано

- Кравченко Ірина Володимирівна - творче об"єднання "М"яка іграшка" (НХК "Слов'яни-арт")

- Ковалько Олена Володимирівна - Народний художній колектив театр-студія "Барвінок"

- Козаченко Людмила Анатоліївна - Народний художній колектив студія декоративно-прикладного мистецтва "Жар-птиця" (НХК "Слов'яни-арт")

- Куранова Олена Миколаївна - Народний художній колектив ансамбль сучасної хореографії "Мрія"

- Литовченко Наталія Анатоліївна - Зразковий художній колектив нструментальний ансамбль "Квінта"

- Макарова-Бондарєва Тетяна Юріївна - Народний художній колектив театр-студія "Барвінок",

- Муха Олена Віталіївна - Народний художній колектив театр-студія "Барвінок"

- Павленко Раїса Анатоліївна - гурток "Солом"яне диво" (НХК "Слов'яни-арт")

- Піорко Оксана Анатоліївна - гурток "Креативне рукоділля" (НХК "Слов'яни-арт")

- Полозюк Олена Володимирівна - гурток образотворчого мистецтва "Барви творчості"

- Попкова Олена Миколаївна - гурток образотворчого мистецтва "Акварель" (НХК "Слов'яни-арт")

- Сизенко Тетяна Стахівна - Зразковий художній колектив інструментальний ансамбль "Квінта"

- Солодяннікова Олена Володимирівна - арт-майстерня "Намалюю щастя"

- Строченко Андрій Анатолійович - Народний художній колектив театр хореографічних мініатюр "Цвіт папороті"

- Тарасенко Юрій Вікторович - гурток "Скульптури і кераміки"

- Тищенко Ганна Ігорівна - ансамбль "Ягілочка"

- Ткачук Ірина Іллівна - Зразковий художній колектив ансамбль танцю "Сувенір"

Шаровар Інна Андріїівна - Зразковий художній колектив ансамбль танцю "Сувенір"

- Яриновська Ольга Петрівна - Зразковий вокально-хореографічний ансамбль "Намистечко"

- Ярмак Світлана Вікторівна - гурток "Дизайн в рукоділлі" (НХК "Слов'яни-арт")

Балетмейстери

- Борисов Борис Валентинович

Бекещенко Валентин Костянтинович

Акомпаніатори

- Ануфрієв Микола Вікторович

- Балджи Юрій Анатолійович

- Вахріна Лілія Костянтинівна

- Гарбуз Христина Степанівна

- Гогіна Ірина Федорівна

- Грохольська Єлизавета Іванівна

- Літошко Світлана Олексіївна

- Мовчан Олена Миколаївна

- Михасевич Андрій Петрович

- Сенченко Ніна Ігорівна

- Фокіна Лариса Дмитрівна

Чередниченко Світлана Олексіївна

- Шушвар Роман Анатолійович

- Шевчук Наталія Леонідівна

- Халаш Андрій Раймондович

Кiлькiсть переглядiв: 4

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.