Інформація про заклад

Центр дитячо-юнацької творчості було засновано в роки Великої Вітчизняної війни в квітні 1944р. як Дарницький клуб піонерів (в районі Дарницького вокзалу).

В 1969р. у зв’язку з розділом Дарницького району було засновано Будинок піонерів Дніпровського району. В 1991р. (за рішенням виконкому Дніпровської районної Ради народних депутатів)Будинок піонерів і школярів перейменовано у Центр дитячо-юнацької творчості Дніпровського району міста Києва.

З 1995 року Центр творчості очолює Шавло Світлана Михайлівна - відмінник освіти України. За час перебування на посаді директора Центру дитячо-юнацької творчості Світлана Михайлівна відзначена нагородами, грамотами, подяками районної та міської адміністрацій.

Світлана Михайлівна добре володіє організацією та методикою навчально-виховного процесу позашкільного закладу, підготовкою та організацією масових навчально-пізнавальних та розважальних заходів, значну увагу приділяє організації позашкільної ролботи в навчальних закладах.

В Центрі працюють 75 педагога, з яких: 7 мають почесне звання “Відмінник освіти України”, 5 керівника гуртків мають звання «Керівник гуртка-методист», 7 колективів мають почесні звання:

- Народний художній колектив студія декоративно-прикладного мистецтва «Слов’яни-Арт».

- Народний художній колектив театр хореографічних мініатюр “Цвіт папороті”.

- Народний художній колектив театр-студія «Барвінок».

- Народний художній колектив ансамбль народного танцю «Дніпряночка».

- Зразковий художній колектив ансамбль сучасної хореографії «Мрія».

- Зразковий художній колектив ансамбль танцю "Сувенір"

-Зразковий художній колектив інструментальний ансамбль «Квінта»

Центр дитячо-юнацької творчості – багатопрофільний позашкільний навчальний заклад, який охоплює такі напрямки роботи: художньо-естетичний, декоративно-прикладний, туристсько-краєзнавчий, дозвіллєво-розважальний.

Основні виховні завдання Центру полягають в забезпеченні потреб особистості в самореалізації, підвищенні інтелектуального, духовного, фізичного, емоційного рівня вихованців шляхом їх участі у різних видах творчої діяльності; формуванні соціально-значущих інтересів молоді, національної самосвідомості і громадської активності; сприянні професійному самовизначенню, володіння народними ремеслами, участі у культурному житті суспільства, стимулювання творчого самовдосконалення дітей та молоді.

Кiлькiсть переглядiв: 1812

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.