Гуртки та об'єднання Центру дитячо-юнацької творчості Дніпровського району
Гурток/ творче об'єднанняКерівникиМісце проведення занять/ контакти
Відділ художньо-естетичного виховання
Народний художній колектив театр хореографічних мініатюр «Цвіт папороті»Дворко Валентина Петрівна;
Божок Володимир Миколайович;
Божок Світлана Володимирівна;
Божок-Осіпкова Ганна Володимирівна;
Акомпоніатори: Вахріна Лілія Костянтинівна, Лебідь Катерина Станіславівна.
вул.Березняківська, 6-А

http://www.tsvit.com.ua
Народний художній колектив ансамбль народного танцю «Дніпряночка»Балджи Олена Олександрівна; Гусаченко Євгенія Сергіївна;
Валінкевич Оксана МиколаївнаБалетмейстер: Антонов Микита Ростиславович.
Акомпоніатори:
Сенченко Ніна Ігорівна, Балджи Юрій Анатолійович, Толочна Наталія Володимирівна.
ЦДЮТ

Народний художній колектив ансамбль танцю «Сувенір»Ткачук Ірина Іллівна,
Шаровар Інна Андріївна.
Балетмейстери:
Бекещенко Валентин Констянтинович.
Акомпоніатори: Шушвар Роман Анатолійович,
Фокіна Лариса Дмитрівна,
Шевчук Наталія Леонідівна.
ЦДЮТ, СШ № 234

Народний художній колектив ансамбль танцю «Мрія»Куранова Олена Миколаївна, Буднік Тетяна Миколаївна,
Акомпаніатор: Літошко Світлана Олексіївна, Ільчишена Марія Олегівна
ЦДЮТ
Народний художній колектив театр-студія «Барвінок»Ковалько Олена Володимирівна;
Макарова Тетяна Юріївна;
Муха Олена Віталіївна, Костянець Юлія Володимирівна;
Акомпаніатор: Грохольська Єлизавета Іванівна
ЦДЮТ

http://www.barvinok-theater.edukit.kiev.ua
Зразковий художній колектив вокальний ансамбль «Намистечко»Яриновська Ольга Петрівна, Акомпаніатор: Сенченко Ніна Ігорівна ЦДЮТ
Зразковий художній колектив інструментальний ансамбль «Квінта»Сизенко Тетяна Стахівна; Михайлова Юлія ОлександрівнаЦДЮТ
Ансамбль танцю "Fresh"Макарова Тетяна ЮріївнаЦДЮТ
Фольклорний ансамбль «Ягілочка»Шевченко Світлана Миколаївна, Тищенко Ганна Ігорівна. Акомпаніатор: СШ № 98
Гурток гри на фортепіано "Ragtimе"Зайцева Олена ДмитрівнаЦДЮТ
Відділ декоративно-прикладного мистецтва
Студія образотворчого мистецтва "Барви творчості"Полозюк Олена ВолодимирівнаСЗШ № 99
Майстерня «Hand made»Гутник Віра СтепанівнаЦДЮТ;
СШ № 98;
СЗШ № 180;
СЗШ № 201
Зразковий художній колектив Арт- майстерня «Намалюю щастя»Єськова Олена Василівна; Вєріна Ірина Сергіївна;
Козаченко Людмила Анатоліївна;
Солодяннікова Олена Володимирівна
ЦДЮТ
Народний художній колектив студія декоративно-прикладного мистецтва "СВІТЛИЦЯ- арт":
Арт- майстерня «Солом’яне диво»Павленко Раїса АнатоліївнаСШ № 148; вул.Березняківська, 6-А
Арт-майстерня «Іграшковий калейдоскоп»Кравченко Ірина Володимирівна;ЦДЮТ
Студія образотворчого мистецтва «Акварелі»Попкова Олена Миколаївна вул.Березняківська, 6-А
Арт-майстерня "Магія бісеру"Єршова Оксана ВолодимирівнаЦДЮТ, СШ №98
Арт-майстерня "Креативне рукоділля"Піорко Оксана АнатоліївнаСЗШ № 158;
СЗШ № 265
Арт-майстерня "Дизайн в рукоділлі"Ярмак Світлана ВікторівнаСЗШ № 158;
СШ № 234
Туристсько-краєзнавча робота:
Гурток "Туристів-краєзнавців"
Дуднік Тетяна Олександрівна;

СШ №265
Гурток "Спортивний туризм"Балась Максим СергійовичСШ №265
Відділ організаційно-масовий
Гурток "Театральний інтенсив"Овчарук Наталія ОлексіївнаЦДЮТ
Гурток "Основи журналістики"Білецька Наталія ВікторівнаСЗШ №201
творча майстерня
"Merry English"
Шавло Світлана МихайлівнаЦДЮТ
Кiлькiсть переглядiв: 762

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.